MBA-SYSTEM Sp. z o.o.

MBA-SYSTEM Sp. z o.o. jest znanym od 1995 producentem mebli metalowych: biurowych, socjalnych oraz regałów jezdnych. Zastosowane w nich metalowe konstrukcje, malowanie proszkowe, wysokiej jakości blaty i światowej klasy żaluzje gwarantują solidność, trwałość i niepalność. Wysoka jakość oferowanych wyrobów oraz elastyczność w dostosowaniu się do indywidualnych potrzeb klienta sprawia, że Spółka jest cenionym partnerem.

 

Meble biurowe

Meble biurowe to przede wszystkim różnego rodzaju szafy aktowe i bogaty system biurek. Uzupełnione różnego rodzaju szafkami kartotekowymi i kontenerami pozwolą urządzić każde pomieszczenie biurowe. Świetnie sprawdzają się również na stanowiskach szeroko rozumianej obsługi klienta jako sekretariaty, recepcje, punkty informacyjne.

 

Meble socjalne

Szafy socjalne gwarantują estetykę i funkcjonalność pomieszczeń oraz umożliwiają optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni. Różnorodność zastosowanych w nich rozwiązań konstrukcyjnych pozwala na stosowanie ich zarówno w szatniach pracowniczych czy szkolnych jak również w obiektach sportowych, pocztach czy dworcach kolejowych.

 

Regały jezdne

Regały jezdne dzięki cechom użytkowym i szerokiemu asortymentowi wymiarowemu umożliwiają maksymalne wykorzystanie pomieszczenia, dając dwukrotne zwiększenie ilości magazynowanego towaru w stosunku do tradycyjnych regałów stacjonarnych. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla archiwów, bibliotek i hurtowni.

 

Usługi

Nowoczesny park maszynowy i wysoko wykwalifikowani pracownicy pozwalają na szeroki wachlarz świadczonych usług w zakresie cięcia, gięcia i dziurkowania blach. Spółka wykonuje również detale i konstrukcje metalowe według dokumentacji klienta. Szeroki wachlarz kolorów z palety RAL pozwala na pomalowanie detali na niemal każdy kolor.